News
    Něco o mně
    Bydliště
    Webdesign
    Lyžování
    Snowboarding
    Cyklistika
    Moje autíčko
    Fotografie
    Odkazy
    U2
    Přátelé
    Kniha návštěv
    Pošlete mi SMS
wz.cz
Linux Software
ROOT.cz
Linux Software
Něco o mě
Martin Majoroš
Věk: 21
Email: major@centrum.cz, xmajoros@fi.muni.cz
Telefon: 0608979174
ICQ: ICQ: #146385744 ,#137678187
Bydliště: Police nad Metují
Studium: Fakulta informatiky Masarykovy univerzity v Brně, 3. ročník.
Aktivní sport: Silniční cyklistika, cyklokros v barvách JJ-Potocký.
Koničky: Moje milovaná slečna, cyklistika, lyžování, snowboarding, spánek, computer a spousta dalších věcí.
Přezdívky: Major, Mája, (Mejdža) aj.
Stručně něco o mě

Narodil jsem se 31.03. roku 1981 v Broumově. Jsem ve znamení beran (viz níže).Pochazím z "normální rodiny" :) . Celý život žiji v krásném malinkatém městečku s názvem Police nad Metují (viz. odkaz Rodné město) 9 let jsem chodil na Základní školu v našem městečku.Poté jsem vystudoval Střední průmyslovou školu textilní ve Dvoře Králové nad Labem obor Informační technologie - zaměření správa počítačových sítí. Nyní navštěvuji 3. rokem Fakultu informatiky Masarykovy univerzity obor Bc. informatika.

Už od malička jsem velmi rád sportoval. Nejdříve jsem hrál fotbal za TJ Spartak Police nad Metují. Hrál jsem snad na všech postech - od útoku až po bránu. V různých sportech jsem reprezentoval ZŠ Police a SPŠT Dvůr Králové nad Labem [někdy úspěšně :) a někdy něúspěšně :( ]. Asi jsem se narodil se sportem v krvi. Po 3. zranění mého pravého kolene mi bylo doporučeno pro zpevnění kolene jezdit na kole. A tím sem si vybudoval vztah ke kolu a vůbec celkově k cyklistice. Moje začátky v závodní cyklistice nebyly nijak růžové. Ale jak říká staré přísloví:"Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš". A aby toho nebylo málo, tak mě zastihla "krásná" nemoc mononukleóza. Je to infekční nemoc například jako žloutenka a napadá játra. Ze začátku se projevuje jako angína. Ale naší dobří doktoří v ČR nedokázali po 3 týdnech poznat, že mám mononukleózu. Když na to přišli - bylo pozdě. Do dnes mi mé játra dělají problemy při sportovních a jiných výkonech. :-)

Moje nejoblíbenější činnost (ač se tomu někdy sám divím :-) ) je spánek a tzv. nicnedělání. Kdyby bylo mistrovství světa ve spánku, tak bych ho snad i vyhrál.


Beran - Charakteristika muže

Muž narozen v tomto znamení je velice netrpělivý, odvážný a sebejistý a vždy má náskok před ostatními, někdy i sám před sebou. Dokáže být štědrý, sympatický a uctivý, ale zároveň nesnesitelně bezohledný, sobecký a náročný a to zvláště pokud není vše po jeho.

Rád popírá autoritu a myslí si, že se narodil chytřejší než kdokoliv jiný. Možná ano, ale většině lidí to nedělá dobře a proto mu někdy vlivní lidé uštědří tvrdou lekci. V takovém případě hned poběží za Vámi a bude od Vás očekávat útěchu a povzbuzení

Každé milostné dobrodružství bere naprosto vážně, jakoby to byla ta největší skutečná láska na světě. Když se vztah bude rozpadat, pokusí se ho všemi prostředky zachránit a když ani to nepomůže, půjde dál a vše se bude opakovat.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že muž Beran je málomluvný ba co víc ostýchavý, ve skutečnosti je tomu úplně jinak. Beran nemá ve zvyku se okamžitě projevovat otevřeně, zvláště pokud se zamiluje. Patří mezi ty nejvěrnější partnery pokud miluje. Jeho víra v pravdu by mu nevěru nedovolila. Navíc Beran nikdy nedělá nic polovičatě a když opravdu miluje, tak se vším všudy. Je však příliš romantický a stane-li se, že se vytratí ze vztahu romantika, začne se poohlížet jinam. Ženu bere vždy jako svou princeznu, která je něžná, milá a nepostrádá slušné a milé vystupování zejména pak ve společnosti.

Pozor! Muž Beran neunese jediný Váš vyzývavý či obdivný pohled na jiného muže. Jeho žárlivost může jít až do extrému. Ovšem on samotný vyžaduje naprostou svobodu, kterou Vám upírá.

Nikdy nesmíte dát za pravdu jeho nepříteli, pro Berana není nic horšího než zrada od toho nejbližšího. Nebude pro Vás těžké poznat, že Beran o vás ztratil zájem. Chlad a nuda v jeho hlase Vás nenechá na pochybách.

Mezi Beranovi klady patří, že se dokáže první omluvit po hádce, když ho budete nejvíce potřebovat, bude vždy stát při Vás, bude Vám oporou v nemoci i v době, kdy budete nešťastná. Bude Vás neustále povzbuzovat a posilovat Vaše sebevědomí.

V manželství musí mít Beran vždy navrch nebo odejde. O finance se stará sám, ačkoliv hospodařit příliš neumí a rád utrácí. Dokud se nestane velkým šéfem často střídá zaměstnání, ale i tak se o celou svou rodinu dokáže postarat. Beran bude milovaným otcem, který pro své děti udělá maximum, tedy alespoň zprvu. Neopomene však při všem tom rozmazlování na vyžadování tvrdé kázně.